15 בפברואר 2016 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: אילן גרינבוים, מנכ"ל קבוצת יורוקום, וחן בן דוד, מנהל תחום התקשורת

באחרונה הגיעו לבקר במאורת הנמר שני אורחים מקבוצת יורוקום: אילן גרינבוים, מנכ"ל הקבוצה, וחן בן דוד, מנהל תחום התקשורת.

גרינבוים אמר במהלך הפגישה כי "האחריות על מערכות התקשורת בארגון כבר מזמן עברה לניהולו של המנמ"ר, מה שמחייב אותו לחפש כל העת פתרונות תקשורת ומחשוב על תשתית אחודה ויחידה, שתפשט תהליכים לעובדים ותייעל את פעילות הארגון".

בן דוד ציין ש-"המגמה המובילה כיום בארגונים היא תקשורת אחודה שתשלב בין ה-Outlook, הטלפון, הסמארטפון, הפייסבוק (Facebook) ותוכנת המסרים המידיים, ותאפשר לכל עובד לדבר מכל מקום ובכל עת דרך השלוחה המשרדית שלו. קבוצת יורוקום, נציגתה הרשמית של פנסוניק (Panasonic) בישראל, זיהתה זה מכבר את הצורך שעלה מצד המנמ"רים לאמץ מערכות תקשורת איכותיות שישבו על גבי פלטפורמת המחשוב הקיימות וינוהלו על גבי ממשק אחיד, פשוט וקל לתפעול".

"אם הארגון או המשתמש הספציפי מעדיף להמשיך לעבוד עם ממשק ה-Outlook אליו הוא מורגל",  הוסיף בן דוד, "אנחנו, ביורוקום, יודעים להתקין ואף לפתח במיוחד עבורו מודולים מתאימים. מכאן שכבר במהלך השימוש ב-Outlook, העובד יוכל לראות אם איש הקשר אותו הוא חפץ להשיג אכן זמין, בהקלקה נוספת תתבצע שיחת הטלפון ובמקביל לשיחה הוא יוכל, תחת אותו ממשק, להמשיך ולעבוד על תוכנת הדואר, לצ'וטט בפייסבוק או להשתמש בתוכנת המסרים המידיים".

בדבריו אמר בן דוד כי מגמת התקשורת האחודה כוללת אף את השילוב של תקשורת ומולטימדיה. בנקודה זו יש ליורוקום, בהיותה נציגה של פנסוניק, יתרון עצום בשוק. פנסוניק היא יצרן מגוון ביותר: ההיצע שלה כולל מערכות תקשורת ומערכות מולטימדיה רבות. מכיוון שמדובר בפתרונות של אותו יצרן, האינטגרציה ביניהם מובנית, כך שמעבר לאיכות של כל פתרון בנפרד, השילוב המתקבל ביניהם יוצר פתרון אמין ואיכותי. באופן זה יכול המשתמש, למשל, לחבר בפשטות ובמהירות מצלמת רשת למערכת הטלפון, כך שמיד אחרי תהליך הרשאה מהיר, תתאפשר שיחה שכוללת אודיו ו-וידיאו.

קבוצת יורוקום היא חברת פתרונות תקשורת, אלקטרוניקה בידורית ומולטימדיה שמייצגת בישראל בין היתר את ZTE, Microsoft Uniden, VTECH, ADB, פנסוניק, נוקיה (Nokia), מוטורולה (Motorola), לנובו (Lenovo), אלקטל-לוסנט (Alcatel-Lucent) ואודיוקודס (Audio Codes). החברה מייבאת, משווקת, מפיצה ומספקת שירות למגוון רחב של מוצרים לבית ולעסקים, כגון: טלפונים, מערכות רב קוויות, מערכות תקשורת ,IP, מסכים, מקרנים ומערכות שמע.

גרינבוים ובן דוד ציינו שעבור הלקוחות העסקיים, החברה מציעה פתרונות שמבוססים על מערכות IP מתקדמות של פנסוניק, שמאפשרים ללקוח התייעלות ושיפור השירות, תוך חיסכון כלכלי וניצול משאבים קיימים.

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *