4 במאי 2017 פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: גיא אלכסנדר, אריסטה נטוורקס

באחרונה הגיע למאורה שלי בחור צעיר וחביב ביותר – גיא אלכסנדר.

אני מלווה את הקריירה של אלכסנדר עוד מימיו בג'וניפר (Juniper) ובפאלו אלטו (Palo Alto). כיום, הוא מנהל את פעילות אריסטה נטוורקס (Arista Networks) בישראל.

למי שטרם הכיר, אריסטה הוקמה לפני 13 שנים בעמק הסיליקון בקליפורניה על ידי שלושה מומחים שהיו דמויות מובילות בסאן (Sun) ובסיסקו (Cisco). ב-2014 הונפקה החברה בבורסה בניו-יורק.

אריסטה יוצרת עבור ארגוני אנטרפרייז וספקי שירות רשת ענן בדטה סנטר הארגוני. הפתרון שלה מאפשר אוטומציה, נראות, ביצועים טובים יותר, יכולת גדילה פשוטה וגמישה ויכולות התממשקות לענן הציבורי. לארגונים שחלק מהדטה סנטר שלהם פרטי וחלקו ציבורי היא מציעה פתרון לניהול וניטור עומסים בין שניהם.

יצוין כי אריסטה מוגדרת על ידי גרטנר (Gartner) כמובילה בתחום ה-Data Center Cloud Networking ונתח השוק של החברה עומד על 14.9%. הפתרון שלה מוטמע בשבע מתוך שמונה ספקיות הענן הגדולות בעולם.

לדברי אלכסנדר, זו תקופה מרתקת עבור אריסטה והיא גדלה באופן מרשים בכל העולם, ובכלל זה בישראל. שווי השוק שלה הוא קרוב ל-10 מיליארד דולר ובשנה האחרונה המנייה שלה זינקה פי שניים.

אלכסנדר סיפר שיש לחברה כבר שותפים עסקיים, אינטגרטורים ומפיצים בישראל, שעברו את ההכשרות הנדרשות. לדבריו, השוק הישראלי חשוב לה מאוד בגלל החדשנות והחשיבה מחוץ לקופסה שיש כאן. "הגידול שאריסטה רואה בישראל מרשים, ויש לנו בארץ לקוחות ממגזרים רבים, כגון בנקים, חברות ביטוח חברות היי-טק וספקיות שירות".

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *