נמר פרסי. צילום: Big Stock Photo

פלי הנמר הינו מייסד, מפתח ומנחה סדנת הנמרים לכישורי חיים: איך להצליח לשלב את מה שאני עושה עם מה שאני אוהב. לדבריו, "כשאתה ילד, העולם מחייך אליך וסוכרייה על מקל עושה לך את היום. אבל ככל שמתבגרים, לומדים לגלות שהעולם הוא ג'ונגל – ולא פשוט לשרוד בו, ליהנות  ממנו ולמצות אותו".

תורת הנמר, אשר פותחה על ידי פלי הנמר, איננה מבטלת את הקשיים בחיים. להיפך: היא מכירה בהם. יופיה טמון בכך שהיא מצביעה על הדרך לגדול מתוכם. שיטת הנמר מזכירה לכם להתעטף באנשים קרובים ואהובים, להפנים בטחון עצמי, להיות מקצועיים, לשמור על אופטימיות ומרץ ועוד.

פלי הנמר מזכיר לכם למעשה כל הזמן לבחור: לבחור איך, עם מי ובאלו תנאים לחיות. רק לאחר שתבינו כי אף אחד לא כפה עליכם את התייחסותכם לחיים, אלא אתם בחרתם אותה – רק אז תדעו להשתחרר מהתלות באחרים או בכוחות גורל למיניהם, ותתחילו לחיות באמת, ללא חרטות וללא תסכול.

שיטת הנמר מיועדת לנמרים מכל הסוגים והמינים: לאיש העסקים הניצב בפני עסקה גדולה, כמו גם לאיש המשפחה המנסה להתקרב לילדיו, למנכ"לית שחותרת לגיבוש צוות העובדים, כמו גם לאשה המתאמצת לשפר את יחסיה עם בן זוגה. לגדולים ולקטנים, לשופעי הביטחון ולביישנים. לכולם יש בעיות, אולם לא כולם ניחונו באומץ להכיר בהן ולעמול על פתירתן.

שיטת הנמר היא דרך חיים, אשר כוללת מספר כללים וחוקים שאתם יכולים לאמץ לתוך שטף היומיום. באמצעות תורת הנמר תוכלו לשפר את הסיכויים לעמוד ביעדים שלכם, בכל תחום שלא יהיה.

אוהבים? רוצים לשמוע עוד פרטים על הרצאת הנמר?
נא השאירו את פרטיכם למטה, ונשמח לחזור אליכם בהקדם