5 בדצמבר 2016 פלי הנמר

באה לבקר במאורת הנמר: נאוה קזז, ברודקום

נאוה קזז, המשמשת כמנהלת משאבי האנוש של ברודקום (Broadcom) לאזור EMEA, ביקרה באחרונה במאורת הנמר.

בין היתר, קזז מובילה בתפקידה את פעילות משאבי האנוש של החברה באירופה – ב-19 מדינות. לכן, אין פלא שפגשתי אותה באחת מטיסותיה הרבות לחו"ל.

ברודקום נרכשה בתחילת השנה (לאחר שנודע על כוונת הרכישה לפני כשנה וחצי) על ידי Avago. החברה החדשה עדיין נושאת בשם ברודקום, משום שמדובר במותג חזק ומוכר. היא פועלת בתחום הסמיקונדקטורים ובתחומים רבים נוספים, ומונה כ-16 אלף עובדים ברחבי העולם.

באחרונה הודיעה ברודקום על רכישתה של Brocade. הרכישה אמורה להיסגר בעוד מספר חודשים. ברודקום הקלאסית רכשה בישראל 10 חברות סטארט-אפ. קזז הובילה את היבט משאבי האנוש ברכישות אלה. לאחר הרכישה על ידי Avago, קנתה ברודקום עוד שני סטארט-אפים ישראליים.

קזז שיתפה אותי באתגרים של ניהול משאבי האנוש במקומות מרוחקים בתאגיד אמריקני – החל מההבדלים התרבותיים וכלה בשני ימי עבודה שנדחסים ביום אחד, כאשר במטה החברה בקליפורניה מתחילים את העבודה כשבישראל היא מסתיימת. כמו כן, היא שיתפה אותי בפעילויות המורכבות של טרום רכישה ושל PMI (ר"ת Post Merger Integration), כלומר: פעילות האינטגרציה בין החברות אחרי יום סגירת העסקה. התרשמתי שפעילות אינטסיבית של כל כך הרבה מיזוגים ורכישות לאורך שנים הפכו את קזז למומחית בתחום.

יצוין כי קזז היא מבכירות סמנכ"ליות משאבי האנוש בהיי-טק הישראלי. היא החלה את הקריירה שלה בקומברס, כשזו עדיין נקראה אפרת, ומילאה שלל תפקידי ניהול משאבי אנוש בחברה. לאחר מכן שימשה כסמנכ"לית משאבי האנוש של הסטארט-אפ הישראלי יוניפיר, שהיה מיזוג בין החברות קשיו ונירגונגו.

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *