27 במרץ 2016 פלי הנמר

באה לבקר במאורת הנמר: שלומית הרט, מנכ"לית גרטנר ישראל

שלומית הרט, מנכ"לית גרטנר (Gartner) ישראל, ערכה באחרונה ביקור במאורת הנמר.

הרט עדכנה אותי במהלך הביקור על הנעשה בחברה וציינה כי בארבע השנים האחרונות, מאז התמנתה למנכ"לית גרטנר ישראל, התפתחה החברה וכיום היא מונה 16 איש. בנוסף, הוקם בארץ מרכז חדשנות של גרטנר, שעוסק בפיתוח. היא ציינה שגרטנר נבחרה החודש על ידי פורבס (Forbes) לאחת החברות המוערכות בעולם בדו"ח הנחשב על ידי רבים כמוביל בנושא מוניטין ארגוני. שם הדו"ח הוא "World’s most admired companies” ומוזכרות בו חברות כאמזון (Amazon), אפל (Apple) ופייסבוק (Facebook).

בביקורה התרשמה הרט מהנוף האורבני הקסום שנשקף ממרומי משרדי אנשים ומחשבים ועדכנה אותי שנציגי גרטנר מייעצים ומסייעים לשדרת הניהול בארגונים בישראל – מנמ"רים, מנהלי טכנולוגיה ובכירים מכל תחומי המשק, בהם שירותים, ביטחון ופיננסים. במרכז עיסוקה של גרטנר בשנים האחרונות נמצא מיצוי הזדמנויות והתאמת הארגונים לעידן הדיגיטלי בעזרת יצירת תהליכי שינוי תרבות ארגונית והקטנת סיכונים על ידי שימוש ב-Case Studies וב-Best Practices מהעולם.  גרטנר היא כיום החברה המובילה בעולם ב-Advisory מבוסס מחקר טכנולוגי לשם הפקת התוצאות העסקיות המיטיבות לארגון.

"המוטו של גרטנר הוא למנף את הידע העצום של המומחים שלנו בתהליכי קבלת החלטות ולעזור ללקוחותינו לקבל את ההחלטות הנכונות בכל יום", אמרה הרט.

לסיכום היא ציינה שהחברה עורכת כנסים ברחבי העולם בנושאים שונים. הכנס החשוב בעולם למנמ"רים ולמובילי טכנולוגיה אחרים הוא כנס הסימפוזיום (Gartner (Symposium/ITEXPO של גרטנר. השנה ייערך האירוע בתחילת נובמבר בברצלונה. הכנס סוקר את מכלול תחומי הטכנולוגיה, תחומים ורטיקאליים וניהוליים, ומשתתפים בו כ-7,000 מובילים טכנולוגיים מאירופה ומישראל, כאשר בכל שנה מגיעים מהארץ מנמ"רים ובכירים מתעשיית ה-IT המקומית, מתוך מטרה להתעדכן וליצור קשרים עם מנהלים מהעולם.

תגיות: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *