26 בדצמבר 2016 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: אייל ברש, ארקסרב, ודוד פרטוק, Trust-IT

אייל ברש, מנהל פעילות ארקסרב (Arcserve) בישראל, ודוד פרטוק, מנכ"ל Trust-IT, המפיצה את פתרונות החברה בארץ, ביקרו באחרונה במאורת הנמר.

ברש הצטרף לארקסרב לאחר ששימש במספר תפקידי מפתח בחברות בולטות בתחומי הטכנולוגיה וה-IT, ביניהן בנט-אפ (במשך תשע שנים), ב-EMC וב-CA. בחודשים האחרונים הוא מוביל את פעילותה של ארקסרב בישראל. בין היתר, ברש אחראי על ניהול והובלה של מערך המכירות והפיתוח העסקי של החברה, ובכלל זה ניהול מערך השותפים, הרחבה והעצמת פעילויות משותפות.

לפרטוק, שמסייע לברש, ניסיון של 21 שנים. בתפקידיו הקודמים הוא שימש כסמנכ"ל ההמשכיות העסקית של One1, כארכיטקט גיבוי ב-CA וכארכיטקט פתרונות ב-Xpert.

ארקסרב הייתה חטיבה ב-CA עד שנרכשה ב-2014 על ידי חברת השקעות אמריקנית. ברש סיפר לי שמאז הרכישה עברה החברה תהליך השקעה מסיבי בפיתוח ושדרוג פתרונותיה ומערך המכירות והשותפים שלה ברחבי העולם. כיום, מספקת ארקסרב פתרונות הגנה על המידע לקשת רחבה של פלטפורמות ואפליקציות. פתרון ה-Arcserve Unified Data Protection מציע התקן ייעודי (Appliance) ותוכנה אינטגרטיבית בתצורות "שגר ושכח" עבור סביבות פיזיות, וירטואליות ובענן של ארקסרב. בישראל פועלת החברה בשיתוף Trust-IT וחברות אינטגרציה אחרות.

ברש ציין ש-"במציאות של ימינו, שבה ארגונים מוצפים במידע ובנתונים שיש צורך לגבות אותם בצורה מהירה, פשוטה ויעילה, שמנו לעצמנו למטרה להעניק למשתמשים הקיימים ולמשתמשים פוטנציאליים טכנולוגיה מתקדמת ונוחה לתפעול, לצד שירות איכותי ובמחיר משתלם".

לדברי פרטוק, "שימוש במערכות גיבוי ותוכנות חדישות ביחד עם גיבוי בענן מסייעים לארגונים להתמודד עם השינויים שחלו באופי העבודה והתהליכים הארגוניים החדשים. באמצעות פתרונות חדישים אלה יכולים ארגונים לנהל את זמן העבודה בצורה מיטבית, לפשט את התהליכים הארגוניים ולהתמודד עם איומים והשבתות מערכת בזמן אמת".

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *