8 בדצמבר 2016 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: אסיה אושרי, נעם פכלר ורפאל שטיינמץ, אדאקום

לפני ימים אחדים הגיע למאורה צוות יוצא דופן בנוף חברות האינטגרציה בישראל: אסיה אושרי, המנכ"לית של אדאקום, שצדה כמו נמרה את נעם פכלר, סמנכ"ל הטכנולוגיות, שהתברר לא רק כמומחה בתחום אבטחת המידע עם ניסיון של יותר מ-30 שנים, אלא כפנתר אמיתי. בסוד היא סיפרה לי על חלום עתיק יומין לצרף ללהקתה את הטיגריס האישי שלה. לפני כחצי שנה חלומה התגשם ורפאל שטיינמץ (רפא) הצטרף כסמנכ"ל המכירות.

השלישיה המיוחדת במינה הגיעה עם אנרגיות שטרם נראו כמותן במאורה, וסיפרה לי על פעילות החברה בארץ ועל התרחבותה למערב אירופה.

אדאקום, שפועלת בישראל מזה מספר שנים, ביצעה לפני כחצי שנה גיוס נרחב של מומחי אבטחת מידע וסייבר. החברה יותר מהכפילה את גודלה בחודשים האחרונים, והיד עוד נטויה.

בחצי השנה האחרונה פועלת אדאקום בשווקים הישראלי והבינלאומי ומבצעת פרוייקטים מורכבים בתחומי הליבה של הגנת הסייבר.

פרויקטים גדולים בשיתוף חברות גדולות

בין הלקוחות של אדאקום נמנים גופים פיננסיים כגון לאומי קארד, בנק דיסקונט, בנק לאומי ובנק ירושלים; חברות גלובליות כמו דלויט (Deloitte), מלאנוקס ותרו; וגופים ביטחוניים וציבוריים כמו התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית, אלביט, חברת החשמל, רשות האכיפה והגבייה, משרד הפנים, תהיל"ה ומשרד החוץ.

החברה מתמקדת בביצוע הנדסת מערכות ושירותים מקצועיים למערכות הליבה של הארגונים, תוך שיתופי פעולה עם יצרנים גדולים בתחום וביצוע הטמעות עומק אצל הלקוחות עצמם.

שדרת הניהול של אדאקום היא בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום ולמהנדסי החברה ניסיון רב בביצוע פרויקטים מהגדולים והמורכבים בשוק בישראל.

החברה משמשת כספק מורשה של משרד הביטחון, ומחזיקה בכמות רבה של בעלי הסמכות ובעלי סיווג ביטחוני.

לפני כשבועיים היא פרסמה על התרחבות נוספת ופתיחת חברה בת בבריטניה. כבר כיום מבצעים מומחי החברה פרוייקטי סייבר במדינות מערב אירופה וצפון אמריקה.

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *