17 באפריל 2018 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: גיל רון, ניר לביאון ועמית כהן, GRTH

באחרונה ביקרו במאורת הנמר גיל רון, ניר לביאון ועמית כהן מ-GRTH. רון הוא מייסד שותף של החברה ושל חברת Cream, לביאון, שהיה ממקימי !We ושימש בתפקיד המנכ"ל עד מכירתה לחילן, משמש כעת כמנכ"ל GRTH וכהן היא מנהלת השיווק של החברה.

השלושה סיפרו לי שחזון החברה, שנוסדה לפני כשמונה שנים על ידי רון וגיא גולן, שותף פעיל בה, הוא האצת הצמיחה ויצירת ערך מוסף ללקוחות על ידי ליווי במסע מהעולם המסורתי לעולם הדיגיטלי ולענן. לדבריהם, המסע הזה נתמך אצלם בחדשנות, טכנולוגיות מתקדמות ומקצועיות ללא דופי.

GRTH היא שותפה של מיקרוסופט (Microsoft) ומאמינה בשילוב של פתרונות ענן עם פתרונות קוד פתוח. היא מקיימת מספר שיתופי פעולה עם מוצרים ופלטפורמות כגון RedHat, RedisLabs ו-Cloudify, ומשקיעה רבות בקידום טכנולוגיות חדשות, בהן בלוקצ'יין ובוטים.

הם ציינו כי GRTH שמה דגש על קידום נשים ומשלבת חרדיות בבית הפיתוח שלה, היא לא מתפשרת על מקצועיות ודוגלת ביצירתיות המניעה חדשנות טכנולוגית. בניגוד לדיווחים שפורסמו באחרונה בטענה לניצול של חרדים בהיי-טק, ב-GRTH נותנים לנשים ממגזר זה שכר הוגן, תנאים טובים ואפשרויות קידום. לראייה, מנהלת התפעול הראשית של החברה היא אישה חרדית.

לדברי רון, "העולם משתנה ומאפייני העסקים משתנים. הוא הופך להיות יותר דיגיטלי, והמטרה שלנו היא לעזור לחברות ולארגונים לעבור לעולם הזה תוך יצירת ערך מוסף עבורם. המעבר הזה הוא מסע ש-GRTH מביאה אליו את הידע העסקי והטכנולוגי שלה".

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *