6 בנובמבר 2016 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: לוקאש סוויאטק ורענן ביבר, פוג'יטסו

פוג'יטסו (Fujitsu) השיקה באחרונה את פעילותה בישראל. ללא ספק, מדובר בצעד משמעותי בשוק ה-IT המקומי. מנכ"ל הסניף הישראלי, הממוקם ברעננה, הוא רענן ביבר, מי שייסד וניהל את הסניף הישראלי של דל (Dell) ושימש כמנכ"ל VMware ישראל. לפני ימים אחדים הגיע ביבר למאורת הנמר יחד עם לוקאש סוויאטק, מנהל השיווק של פוג'יטסו לאזור מרכז אירופה, מזרח אירופה, ישראל ואפריקה, כדי לספר על המטרות והחזון של החברה בישראל.

זהו ביקורו השני של סוויאטק בארץ, לאחר שלפני כמה שנים הוא ביקר בירושלים באופן פרטי. לדבריו, הוא שמח לחזור לישראל למטרות עסקיות ולפתיחת הסניף המקומי של פוג'יטסו. "ישראל היא מדינה שגדלה במהירות, עם אנשים ברמה גבוהה מאוד", אמר. "הסניף הישראלי שלנו משמעותי עבור החברה ואני מאמין שנצליח כאן בגדול".

הסניף בישראל יספק, באמצעות השותפים המקומיים של פוג'יטסו, מגוון פתרונות ICT מקצה לקצה בתחום טכנולוגיית המידע, כולל תשתיות מחשוב, פתרונות תקשורת ושירותים לשוק העסקי. "כניסתה של פוג'יטסו לישראל תתרום לתחרותיות בשוק המקומי ולהיצע מגוון יותר של מוצרים ושירותים, עם מיקוד במגזר הלקוחות הארגוניים והציבוריים", העריך ביבר.

סוויאטק סיפר ש-"הסניף כאן יתמקד בשיווק והוקם בעקבות ההבנה שהמהפכה הדיגיטלית העולמית הופכת את השוק הישראלי לאטרקטיבי ולקרקע פורייה לפרויקטי ICT. מהלך זה של פוג'יטסו יוצר מציאות חדשה בשוק הישראלי ומהווה בשורה חשובה ללקוחות ולשותפים העסקיים בישראל".

לסיום הביקור ערכתי לסוויאטק סיור במאורה והוא בהחלט התרשם ממגוון הנמרים שאספתי מרחבי העולם.

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *