6 בפברואר 2018 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: מאיר גבעון ויוסי עפרוני, GIV

מאורת הנמר ממשיכה לארח אורחים מיוחדים ומעניינים, והפעם אלה מאיר גבעון, מנכ"ל GIV, ויוסי עפרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות שלה.

השניים אמרו לי בשמחה ש-"GIV בצמיחה מואצת, בכל המישורים ובעיקר במספר הלקוחות המרוצים והפרויקטים האיכותיים. אנחנו מגייסים כוח אדם איכותי למגוון תפקידים".

עם בשורה טובה כזאת, התעניינתי לדעת במה מדובר. השניים ציינו בפניי של-GIV יש מספר רב של מנועי צמיחה – עסקיים, מקצועיים, טכנולוגיים, פיננסיים וניהוליים. הם הדגישו שניים מהם: הראשון הוא הפתרונות ה-ורטיקליים שלה, מבוססי Infor EAM. החברה מציעה מערכות לניהול עיר חכמה (GIV-City), קמפוס הדרכה (GIV-Campus), כבישים (GIV-RMS) וגשרים ומבנים (GIV-BMS) – מערכת שעומדת בתקנים המחמירים בישראל ובעולם, לדבריהם. מנוע הצמיחה השני הוא "הצוות הניהולי והמקצועי המגובש והאינטגרטיבי, שפועל כסיירת מובחרת של מומחים, מנהלי פרויקטים ויועצים מקצועיים שלנו, שמסייעים ללקוחות להשיג יתרון תחרותי עסקי", אמרו גבעון ועפרוני.

החברה הרחיבה השנה את פעילותה ברחבי העולם, ויש לה משרדים בארצות הברית, בסין ובדרום אמריקה, כמו גם שותפויות בחו"ל. "הפתרונות הוורטיקליים שלנו מובילים טכנולוגית ומושכים עניין רב מלקוחות ושותפים שונים ברחבי העולם", ציינו השניים.

עוד הם אמרו כי "השנה עלינו לאוויר עם מספר פרויקטים גדולים, ביניהם בקרב לקוחות ביטחוניים וחברות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות. לקוחות GIV בוחרים בנו שוב ושוב – הן בשל הפונקציונליות הגבוהה והמקצוענות של הצוות שלנו, שמורידה באופן מובהק ומוכח סיכונים ללקוח, והן בשל הכדאיות הכלכלית – ברכישה כמו גם בעלות מחזור החיים של הפתרונות והשירות שאנחנו מציעים. אנחנו מאפשרים ללקוחותינו ניהול ארגוני כולל, רזה, פרויקטלי, הנדסי, כלכלי, אחזקתי ותפעולי, תוך התייעלות תפעולית, ברמה הגבוהה ביותר, בסיכון הנמוך ביותר ובכדאיות הכלכלית הגבוהה ביותר".

פתרונות נוספים

חוץ מהפתרונות מבוססי Infor EAM, ציינו גבעון ועפרוני, GIV מציעה פתרונות רבים נוספים של אותה החברה, ביניהם HCM ,LN ,AI ,XI ו-Birst – פתרון BI בענן. "נבחן את צרכי השוק הישראלי ואת תעדוף הלקוחות", אמרו.

עוד הם ציינו שבעשור האחרון, Pack-IT Solutions מקבוצת GIV מיישמת ומספקת מערכות PLM מבוססות ARAS, ואף פיתחה פתרון ורטיקלי GIV-PLM, שפועל שנים רבות בתעשיות התרופות והמזון בישראל. כמו כן, היא מציעה פתרונות לניהול חוזים ומכרזים (מו"ח), ניהול פורטפוליו פרויקטים ועוד.

"Infor העולמית זיהתה את היתרון במערכת ה-PLM של ARAS ומאפשרת להציע אותה כמודול של Infor, עם האינטגרציה של XI למוצריה. כך שלקוחות מעוניינים יוכלו לקבל מ-GIV, דרך כל אחד משני האפיקים, את השירות, התמיכה והאינטגרציה למוצר ה-PLM", הוסיפו השניים.

הם סיפרו לי על הכנס השנתי של החברה, שיעמוד השנה בסימן Smart enterprise. לסיום אמרו גבעון ועפרוני ש-"אנחנו שמחים להציע בישראל ובעולם, יחד עם שותפים עסקיים מגוונים, עם הפתרונות שלנו לעיר חכמה, לקמפוס ולאקדמיה חכמים, לתחבורה חכמה ולארגון חכם".

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *