11 בינואר 2017 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: מיכאל כהן, לילך שונמי וליטל פז, חושן

באו לבקר במאורת הנמר: מימין - לילך שונמי ומיכאל כהן, הבעלים המשותפים של חברת הייעוץ חושן, וליטל פז, מנהלת הפיתוח העסקי שלה
באו לבקר במאורת הנמר: מימין - לילך שונמי ומיכאל כהן, הבעלים המשותפים של חברת הייעוץ חושן, וליטל פז, מנהלת הפיתוח העסקי שלה

מיכאל כהן ולילך שונמי, הבעלים המשותפים של חברת הייעוץ חושן, הגיעו לפני ימים אחדים לביקור במאורת הנמר, ביחד עם ליטל פז, מנהלת הפיתוח העסקי שלה.

בפגישה גיליתי שחושן איננה עוד חברת ייעוץ. מדובר בחברה שנוסדה לפני כ-15 שנים, שבנתה לאורך התקופה מתודולוגיית ניהול פרויקטים ייחודית, שמשיגה ללקוחותיה מצוינות תפעולית מהירה ויציבה.
כשניסיתי לרדת לעומקו של עניין, הבנתי שהשלב הראשון בתהליך הוא הקפדה על מצוינות פנימית בקרב צוות היועצים.

הצוות של חושן מורכב ממהנדסי תעשייה וניהול ונבחר בקפידה יתרה, תוך שימת דגש על מצוינות אישית ומקצועית, לצד התאמה בלי מתפשרת ל-DNA של החברה. התוצאה היא צוות יוצא דופן, שמביא ללקוחותיו תוצאות מהירות וחריגות באיכותן.

לא מפתיעה, אם כך, העובדה שחושן נמצאת לאורך השנים בצמיחה מתמדת, עם רשימת לקוחות מרשימה, כגון: הבנקים הפועלים, לאומי, דיסקונט, הבינלאומי, מזרחי-טפחות ואגוד, ישראכרט ומאוחדת שירותי בריאות.

בהמשך קיבלתי משונמי ומכהן הסבר מקיף על מגמות מעניינות שמתרחשות בתחום הבנקאות בפרט ובמגזר העסקי בכלל, כגון תחום הדיגיטל ומהלכי התייעלות רוחביים.

יותר ויותר ארגונים מבינים כיום ששילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים, תוך הישענות הולכת וגוברת על מערכות המידע, מביאים לצמיחה ולביצועים משופרים מבלי להגדיל את המשאבים התפעוליים. זו בדיוק הסיבה שעל רבים מהגורמים להם מייעצת החברה נמנים מנמ"רים של חברות שמעוניינות בשיפור היעילות, הביצועים והשירות של יחידות ה-IT. את התהליכים הללו מנהלים בחושן מקצה לקצה – החל בהגדרת הדרישות, עבור באפיון הפתרון ועד לבחירת פתרונות ה-IT המתאימים ויישומם בארגון.

לדברי שונמי וכהן, "הייעוץ הניתן ללקוחותינו הוא תמיד מאוד יישומי. אנחנו גאים בעובדה שמרבית המלצותינו שניתנו לאורך השנים יושמו בפועל, כשמאחורי כל המלצה ישנו החזר השקעה ברור. יתרה מכך, לרוב מקפידים לקוחותינו לשלב אותנו גם בשלב היישום, כדי להאיץ את השגת התוצאות. השתלבות יועצי החברה בשלב היישום מאפשר לנו לקחת אחריות על ההמלצות שניתנו ולוודא שהפתרונות נתפרים באופן מיטבי לצרכיו וליכולותיו של הלקוח".

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *