22 בינואר 2017 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: משה לסמן וארתור קיסלנסקי, גלובל דטה סנטר

משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר ומוותיקי ענף ה-IT בישראל, קפץ באחרונה לביקור במאורת הנמר יחד עם ארתור קיסלנסקי, מנהל המכירות של החברה.

לסמן ואני חברים ותיקים. הוא ניהל את חטיבת מיקור-החוץ של יבמ (IBM) ישראל ואת HP Global Services בארץ, לאחר ש-HP העולמית רכשה את קומפאק (Compaq), שרכשה מצידה את דיגיטל, בה החל את דרכו. קיסלנסקי הצטרף לחברה בשנה שעברה והביא עימו יותר מ-15 שנות ניסיון בניהול מכירות ובפיתוח עסקי.

גלובל דטה סנטר הוקמה על ידי לסמן ב-2013, בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. בפגישה הנעימה עם השניים למדתי שצוות ההנהלה של החברה כולל מנהלים עתירי ניסיון רלוונטי מחברות מובילות נוספות במשק הישראלי, כגון טבע וסלקום.

קיסלנסקי ולסמן סיפרו לי שגלובל דטה סנטר מפעילה באתר נגיש בהרצליה פיתוח דטה סנטר תת קרקעי ממוגן, יציב, אמין וחדשני, שנבנה על פי סטנדרטים עולמיים גבוהים. השטח שלו הוא כ-2,250 מ"ר, והוא מתקרב לתפוסה מלאה. לסמן ציין שבכוונת החברה להכפיל את שטח הדטה סנטר באותו האתר, בכדי לקלוט לקוחות חדשים. גלובל דטה סנטר משרתת חברות ישראליות בתחומי הטכנולוגיה, הביטוח והפיננסים והתעשייה. לצד חברות גדולות כמו כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים ו-ECI, גם חברות בצמיחה וסטארט-אפים מתארחים במתקן שלה, במודל תשלום סקלבילי של Pay as you go.

"הכלכלה הדיגיטלית מייצרת כמות אדירה של נתונים. פעולות דיגיטליות יומיומיות מייצרות מידע שמעובד על ידי שרתים המופעלים תמיד בדטה סנטר", סיפר לי לסמן. לסיכום הוא אמר ש-"הגידול בשימוש בענן דווקא דוחף יותר לקוחות לדטה סנטרים ומגדיל את הענף שלנו באופן שהביא לזינוק חד בפעילותנו ב-2016, והצמיחה הזו תימשך השנה. מנמ"רים מבינים את היתרונות של אירוח שרתים בדטה סנטרים חיצוניים. תוסיף לזה את העובדה שלקוחות מוצאים בדטה סנטר מקום שבו הם יכולים לקבל יעילות אנרגטית, שהופכת לחשובה מתמיד, ואת יכולתם לשלם במודל Pay as you go, וקיבלת הסבר מצוין לעסקים הטובים שאנחנו עושים ושנמשיך לעשות".

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *