29 באוקטובר 2019 ''פלי הנמר''

באו לבקר במאורת הנמר: ניר אמקייס ופיאנה ז'בלב, One1

מימין: ניר אמקייס מנהל חטיבת אבטחת המידע והסייבר ב-One1 Security, ופיאנה ז'בלב, מנהלת הפיתוח העסקי בחטיבה. צילום: פלי הנמר
מימין: ניר אמקייס מנהל חטיבת אבטחת המידע והסייבר ב-One1 Security, ופיאנה ז'בלב, מנהלת הפיתוח העסקי בחטיבה. צילום: פלי הנמר

אל מאורת הנמר הגיעו לאחרונה צמד מומחי אבטחה מקבוצת One1, שיחדיו חולקים כ-30 שנות ניסיון בתעשייה: ניר אמקייס, מנהל חטיבת אבטחת המידע והסייבר One1 Security, ופיאנה ז'בלב, מנהלת הפיתוח העסקי בחטיבה.

כחטיבת אבטחת המידע והסייבר של חברת IT מהגדולות בארץ, One1 Security מספקת לארגונים בישראל ובחו"ל מענה מקיף לכל צורכי האבטחה שלהם, זאת בעזרת סוויטה רחבה של מוצרים ושירותים מקצועיים בתחום. לדברי אמקייס, שמנהל את החטיבה מזה שנה וחצי, "הפעילות ב-One1 Secutiry ממוקדת בשלושה מישורים עיקריים, אשר מכסים את כל צורכי אבטחת המידע של ארגונים – החל בפרויקטי אינטגרציה של מוצרי אבטחה מובילים, עבור במתן ייעוץ והדרכה ועד לשירותי אבטחה מנוהלים (MSSP)".

ניר הוסיף, כי "יש לנו ב-One1 Security דנ"א של סיירת מובחרת. כולם בחטיבה בעלי ניסיון של חמש שנים לפחות באבטחת מידע, ואנו שואפים תמיד לבסס את עצמנו כחברה בעלת רמת השירות הכי גבוהה בשוק אבטחת המידע בישראל. אחד המפתחות המרכזיים לכך הוא להעסיק את האנשים הכי מקצועיים, ולכן אנו מקפידים להשקיע בכוח אדם מובחר ובעל ניסיון רב שנים בשוק. בתור צוות אנו תמיד רצים קדימה, אך גם מסתכלים לצדדים, כדי להבטיח שלצד השירות המעולה אנו שומרים על גם רמת מקצועיות מרבית, במטרה להבטיח שביעות רצון והצלחה של לקוחותינו".

לדברי אמקייס וז'בלב, אחד האתגרים הכי גדולים שצפויים בתחום אבטחת המידע בשנים הבאות הוא הגנה ושליטה על מכשור ומוצרים שפועלים מרחוק (IoT), כמו גם על ציוד ומערכות רפואיות ועל רכבים אוטונומיים. One1 Secutiry כבר עוסקת בכמה פרויקטים כאלה אצל כמה מהלקוחות המובילים בארץ.

אמקייס וז'בלב התייחסו גם לתחרות בענף האבטחה והסייבר. לדבריהם, "זה נכון שיש הרבה חברות שעוסקות בתחום אבטחת המידע, אבל רובן נישתיות, המפתחות התמקדות והתמחות בתחום מסוים. כל חברה תפסה לעצמה פינה שבה היא מתמקדת, בעוד שהייחוד אצלנו הוא שאנו one-shop-stop, אנחנו מתמחים בלתת מענה לכל צורכי אבטחת המידע הקיימים. המומחיות היא להתאים ולספק מענה ללקוחות וארגונים בגדלים שונים ומתעשיות שונות. זו הייחודיות שלנו, והסיבה לכך שרבים מהארגונים המובילים בוחרים לעבוד איתנו – בין אם במגזר הפיננסי, במגזר הציבורי, במגזר הטכנולוגי, בתעשיית הטלקום ועוד".

אמקייס ציין את הקשר ההדוק והייחודי שיש לקבוצת One1 עם סאפ, והוסיף כי קשר זה מעניק לחטיבת האבטחה שבניהולו מומחיות וייחודיות בביצוע בדיקות חדירות (penetration tests) במערכות סאפ, אשר כידוע קיימות בארגונים הגדולים במשק. בנוסף, ז'בלב ציינה כי One1 Security פיתחה את שירות ה-MSSP לשרשרת האספקה, שנועד לספק מענה מנוהל לצרכים הגדלים של ארגונים, לבחון את ספקי המשנה ולנהל את סיכוני האבטחה שהם מביאים איתם.

במהלך הפגישה דיברתי עם ניר ופיאנה על האהבה למקצוע ולתחום ההתמחות שלהם. ניר סיפר כי הוא מנהל בהתנדבות את קהילת אנשי האבטחה הגדולה בישראל, שנקראת Cyber Security Club וחברים בה מאות מקצועני אבטחת מידע וסייבר. חברי הקהילה מקיימים תקשורת יומיומית שוטפת בווטסאפ ואף עורכים כנסים כל רבעון. פיאנה סיפרה כי היא מבלה את זמנה בשיתופי פעולה עם בתי ספר ועם משרד החינוך בפיתוח מודעות וחינוך למצוינות בתחומי הסייבר.

תקשיבו טוב לנמר אשר לכם אומר – כשרואים מישהו שכל כך מסור למקצוע עד שהוא עוסק בו גם בהתנדבות לאחר שעות העבודה, אפשר לדעת שמדובר במקצוען. ללא ספק, הפגישה עם פיאנה וניר הוכיחה לי שכאשר One1 Security בשטח, העסק בידיים בטוחות.

 

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *