1 בדצמבר 2016 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: עוזי יערי וגדי רחלזון

עוזי יערי, מנכ"ל קומפליט פתרונות עסקיים, וגדי רחלזון, מנהל פעילות SAP Business One בסאפ (SAP) ישראל, ביקרו השבוע במאורת הנמר.

אורחיי סיפרו לי ששיתוף הפעולה בין קומפליט לסאפ נמשך כ-15 שנים. קומפליט פתרונות עסקיים מקבוצת פורמולה מתמחה ביישום פתרון SAP Business One ונכללת בין 15 השותפים העסקיים הבולטים בעולם של סאפ לתחום זה. החברה פועלת ב-53 מדינות בעולם, עם 500 לקוחות בארץ וברחבי תבל. משרדיה נמצאים באור יהודה והיא מעסיקה כ-80 עובדים.

בשיחה במאורת הנמר שמעתי על הזינוק של קומפליט לקדמת הבמה בתחום ה-ERP לארגונים עסקיים, שמושתת על שיתוף פעולה הדוק מאוד עם סאפ ישראל. שיתוף הפעולה מביא לידי ביטוי התמחות מוכחת בוורטיקאלים שנבחרו בקפידה, כגון עבור חברות יצרניות, חברות בינלאומיות, חברות פארמה וציוד רפואי, חברות קמעוניות וחברות שירות וסחר.

הם אמרו לי שקומפליט רושמת קצב גידול של כ-30 לקוחות SMB חדשים בשנה, ביניהם ניתן למצוא את קבוצת Adama, שפועלת ב-34 מדינות בעולם, נען דן ג'יין, סאפיינס, סטוקטון, רשפים, נטפים, צומת ספרים, דנציגר, נעמן ו-ורדינון.

יישום פתרונות – באמצעות חשיבה של אינטגרטור

רחלזון הסביר ש-"שוק פתרונות התוכנה העסקיים בישראל תוסס. חברות מסדרי גודל בינוני וגדול בוחנות את המשך דרכן עם הפתרונות הוותיקים, שמחייבים אותן להשקיע סכומי עתק בתחזוקתם ולא מאפשרים להן לעשות את הטרנספורמציה לעידן הדיגיטלי העכשווי. סאפ השיקה את קו המוצרים SAP Business One on HANA בדיוק למטרה זו, כדי לאפשר לעסקים בסדר גודל בינוני ליהנות מיכולות של מערכות גדולות".

לדבריו, "יישום של פתרונות אלה מחייב חשיבה של אינטגרטור, מעין One Stop Shop, שייקח אחריות כוללת על כלל היבטי הפרוייקט ויתמחה בתעשייה הספציפית של הלקוח, על מנת להביא ערך באמצעות טכנולוגיה. קומפליט היא שותף ותיק ובכיר, שבולט באסטרטגיה עסקית זו. קומפליט הינה חלק מקבוצה של כ-10 שותפים עסקיים בישראל, המובילים את שוק ה-ERP לעסקים מסדר גודל בינוני עם SAP Business One".

יערי אמר ש-"בהתבסס על שיתוף פעולה עמוק בין קומפליט לסאפ ישראל, אנחנו מצליחים לממש את היתרונות המובהקים של סאפ בחדשנות ובהצעת פתרונות גמישים ופונקציונאליים ללקוחותינו, באופן שמאפשר הטמעה מהירה, בטוחה ובעלות נמוכה. לקומפליט יש התמחות ורטיקלית, היא משלבת חדשנות כחלק מהשפה העסקית של הלקוח ומובילה פרויקטים ניהולית. לפי חזוננו, אנחנו פועלים על מנת למצב את קומפליט בחמש השנים הקרובות כאינטגרטור מוביל בתחום הפתרונות העסקיים לחברות בשוק הישראלי, ואנחנו בדרך הנכונה לממש חזון זה".

יערי משמש כמנכ"ל קומפליט מזה שנתיים, במהלכן הגדילה החברה את היקף פעילותה בכ-50% במחזור המכירות של החברה, מיזגה לתוכה את פעילות טודן והתקדמה בתחומי התוכן של לוגיסטיקה, WMS ומובייל. בתפקידו הקודם שימש יערי כמנכ"ל חברת ERP, בה כיהן גם כסמנכ"ל תפעול וכמנהל פרויקטים. כל זאת במקביל לשירותו כמג"ד במילואים.

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *