1 בפברואר 2018 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: עפרה פרנקל ורחל לוביאנקר

באחרונה באו לבקר במאורת הנמר עפרה פרנקל, סמנכ"לית המחשוב של משרד הבינוי והשיכון, ורחל לוביאנקר, סמנכ"לית מערכות המידע והדיגיטל של עמידר.

השתיים סיפרו לי על הפעילות של שני הגופים הציבוריים בתחום הדיור, לרבות הדיור הציבורי – תחום שלדבריהן מהווה דוגמה מעודדת לאופן שבו המגזר הציבורי מאמץ ומייבא גישות והתנהלות מקצועית מהסקטור הפרטי. כך, אמרו, רק בשנה האחרונה הובילו משרד הבינוי והשיכון ועמידר מספר מהלכים שהינם בבחינת "חזית הטכנולוגיה", לטיוב ולייעול השירות לדיירי הדיור הציבורי.

אחד מאותם מהלכים, סיפרו השתיים, הוא נגישות מלאה של הלקוחות של המשרד ושל עמידר – כלומר, דיירי הדיור הציבורי ומגישי הבקשות למגורים בו – למידע אודות הזכאויות והזכויות שלהם באמצעות אתר אינטרנט. כמו כן, הם יכולים להשתמש בשירותים מרחוק, באמצעות אזור אישי.

"בנוסף", אמרה לוביאנקר, "מציעה עמידר ללקוחותיה לבצע קשת רחבה של פעילויות באפליקציה חדשה בשם עמידר בשבילך, שבין יישומיה פתיחת קריאת אחזקה מרחוק, כולל צילום התקלה. כמו כן, הפך המפגש בדירה עם מנהלי תיקי הלקוחות למפגש 'אונליין', שכן מעתה מגיעים אנשי השטח של עמידר לבית הלקוח עם 'משרד נייד', מצוידים בטאבלטים, כדי לסייע ללקוחות לקבל את המידע במלואו ולייתר את הצורך עבורם להגיע לסניף".

לוביאניקר אמרה כי "החדשנות של עמידר בעולם הדיגיטל מאפשרת חוויית לקוח טובה יותר והרחבת סל השירותים באופן מקוון. לקוחות עמידר מאמצים במהירות וביעילות את השירותים החדשים שאנחנו מפתחים עבורם".

היא ביקשה להודות למשרד הבינוי והשיכון, שהינו שותף מרכזי וחשוב בתהליכים אלה, "מתוך ראייה משותפת שהנגשת השירותים בעולם הדיגיטלי הינה צעד הכרחי גם בדיור הציבורי. עפרה פרנקל, סמנכ"לית המחשוב של משרד הבינוי והשיכון, בהובלת מנכ"ל המשרד, חגי רזניק, ומנכ"ל עמידר, ראובן קפלן, רואים את העתיד הטכנולוגי כחלק מתפיסה שירותית, שבה הלקוח במרכז והטכנולוגיה היא אמצעי מרכזי כדי לשרת מטרה זו. כיף שיש שותפים טובים לדרך, שהם גם חברים טובים להצלחה".

שתי המנמ"ריות הנמרות בתפסו בעדשת המצלמה שלי, ברגע נדיר של נחת במאורת הנמר.

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *