16 בדצמבר 2018 פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: שלומית הארט ואריאל סלפטר, גרטנר

באחרונה ביקרו במאורת הנמר שלומית הארט, מנכ"לית גרטנר ישראל, ואריאל סלפטר, מנהל חטיבת משתמשי הקצה בחברה, האמונה על העבודה מול מערכי המחשוב, הדיגיטל והדטה של חברות וארגונים בישראל. השניים סיפרו כי גרטנר מסכמת בימים אלה עוד שנה מוצלחת עם גידול משמעותי בנפח העסקים, מספר הלקוחות ומספר העובדים בסניף הישראלי.

לדברי הארט וסלפטר, "גרטנר ממשיכה להיות גורם מוביל ומשפיע בארץ ובעולם, הן בקרב חברות היי-טק וסטארט-אפים, והן בקרב מערכי מחשוב. ככל שגדלים האתגרים והמורכבות הטכנולוגית, יחד עם ציפיות גוברות של הביזנס מה-IT, מתחזק הצורך ב-Best practices וייעוץ אובייקטיבי המתבסס על נסיון גלובלי מוכח – כדי לסייע למנמ"ר לצלוח את הטרנספורמציה הדיגיטלית ולסייע לו בדילמות בפניהן הוא עומד מדי יום – אסטרטגיות ארגוניות, ניהוליות וטכנולוגיות. זה בדיוק מה שאנחנו עושים מול לקוחותינו".

גרטנר הוקמה לפני 40 שנים על ידי גדעון גרטנר, והפכה במהרה לגדולה בתחומה, עם מחזור מכירות של כארבעה מיליארד דולר ואלפי עובדים.

החברה מסייעת בבניית ויישום האסטרטגיה הטכנולוגית לתמיכה בליבת העסקים, ומעמידה לרשות לקוחותיה כ-2,000 יועצים מומחים, בעלי שם עולמי, בתחומים מגוונים – עסקיים, טכנולוגיים וארגוניים. היועצים כולם בעלי מומחיות עומק בתחומי התמחותם, הנשענת על ניסיון מקצועי עשיר וקשר בלתי אמצעי בינם לבין יותר מ-11 אלף ארגוני לקוחות של גרטנר בעולם.

החברה מלווה את לקוחותיה בכל שלבי התהליך משלב הייזום, החשיבה והאפיון, דרך מיפוי והבנת צרכי הארגון ועד לבחירת הפתרון הטכנולוגי-עסקי המיטבי. ליווי הלקוח נעשה מקצה לקצה – מליווי אישי לבכירים באסטרטגיה וניהול יחסים עם ההנהלה והדירקטוריון, ועד לסיוע ברמה הפרקטית למומחים טכנולוגיים בבניית ארכיטקטורות והשוואת עומק של פתרונות טכנולוגיים. במהלך העבודה, מספק הסניף הישראלי תמיכה שוטפת ללקוח. אנשי הצוות המקומי רואים את התמונה הכוללת של הלקוח, ותומכים בו לאורך כל שלבי התהליך.

פעילות גרטנר בישראל מקיפה מאות ארגונים שונים מממגוון רב של תעשיות, בסקטור הציבורי והפרטי, לרבות ממשלה, ביטחון, שירותים פיננסיים, תעשיה, היי-טק ועוד.

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *