27 במרץ 2017 פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: יריב ענבר, מדיאטק-ג'ון ברייס

לפני ימים אחדים הגיע לבקר במאורת הנמר יריב ענבר, המנהל את פעילות ההדרכה של מדיאטק-ג'ון ברייס בצפון כבר שנים רבות.
ענבר הוא שם נרדף להדרכת מערכות מידע בחיפה ובצפון, ומנהל גם את פעילות ג'ון ברייס בחו"ל.

החברה, המובילה בעולם הדרכות ה-IT בצפון, חגגה לא מכבר 25 שנים. מדיאטק-ג'ון ברייס היא חברה בת של ג'ון ברייס הדרכה ומשמשת כזרוע הצפונית של מטריקס.

יצוין כי מדיאטק-ג'ון ברייס מפעילה קמפוס הדרכת היי-טק גדול בצפון, שבו לומדים מאות תלמידים בכל יום. בין המקצועות הפופולריים בקמפוס ניתן למצוא ניהול רשתות; פיתוח תוכנה; פיתוח אפליקציות; בדיקות תוכנה; פיתוח, בניית וקידום אתרים ורשתות חברתיות; גרפיקה ממוחשבת; והדפסה תלת ממדית.

לפני כשנה נערך סקר בקרב המנמ"רים ומנהלי ה-IT בצפון, שהראה ש-80% מהם למדו במדיאטק-ג'ון ברייס.

בקמפוס הצפוני ניתן למצוא, בנוסף ללימודים, גם את מרכז הבחינות הבינלאומי, אליו מגיעים לומדים מכל רחבי הצפון להיבחן בבחינות מקצועיות מטעם מיקרוסופט (Microsoft), אמזון (Amazon), סיסקו (Cisco) ועוד. כמו כן, נמצא שם מוזיאון המחשבים היחיד בישראל, שמבוסס על אוסף אישי בן יותר מ-20 שנים של ענבר עצמו.

לדברי ענבר, "אנחנו רואים את עצמנו כבעלי שליחות טכנולוגית, ותפקידנו מורכב מהכשרה והשמה של בוגרינו במיטב החברות הטכנולוגיות בחיפה ובצפון".

בשנה האחרונה עמל ענבר רבות על הוצאת ספר מפרי עטו. הספר, היום לפני – יומן טכנוסטלגי, שיצא באחרונה הוא יומן בן 365 ערכים. היומן מקדיש לכל יום על לוח השנה ערך ייחודי נוסטלגי ומספר מה קרה באותו היום בעולם הטכנולוגיה: המצאת הנורה, הרדיו, הרכבת התחתית, מחשב הקומודור ועוד. ענבר הגיש לי עותק מספרו ובו ערך ייחודי שהתרחש ב-26 ביולי 1947: היום שבו נולדתי.

תגיות: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *