12 בינואר 2017 פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: משה סגל, מנכ"ל IConduct

השבוע בא לבקר במאורת הנמר משה סגל, מנכ"ל IConduct. שוחחנו במהלך הביקור על השינוי המשמעותי שעובר עולם מערכות המידע בשנים האחרונות, שכולל שתי מגמות עיקריות: המגמה הראשונה היא פיצול המערכות העסקיות למערכות מתמחות ו-ורטיקליות, בתחומי פעילות שונים של הארגון, כגון ניהול קשרי לקוחות, משאבי אנוש והנדסה.

המגמה השנייה היא המעבר של מרבית הארגונים לפעול בסביבה היברידית – ברשת הפרטית  (LAN) בשילוב עם מערכות ברשת הציבורית בענן. בצורה כזו נוצר למנמ"ר בפרט ולארגון בכלל קושי לתמוך בתהליכים העסקיים חוצי המערכות, שחלקן נמצאות בארגון וחלקן בענן.

פלטפורמת הענן של IConduct נועדה בדיוק לצורך הזה – לאפשר לממש תהליכים עסקיים בין מערכות רבות ובמודל היברידי, תוך נטרול הצורך להתמודד עם הטכנולוגיה. זאת, על ידי מימוש אינטגרציה פשוטה וקלה, ברמת היישום בלבד, ללא צורך בקוד או בפיתוח.

סגל סיפר לי על כך שהשנה הפך הפתרון של החברה להיות המוביל בתחום האינטגרציה, עם עשרות לקוחות חדשים כגון נטפים, מלנוקס, סייברכארק (CyberArc), אדמה (אגן מכתשים), Zetro ו-SimilarWeb. "הבחירה של הלקוחות מעידה שהפתרון מממש את מה שהוא מבטיח – להקל על המנמ"רים לתמוך בצרכים העסקיים של הארגון ב-'מגדל הבבל' שנוצר בעולמם", אמר סגל.

הוא ציין כי "פלטפורמת האינטגרציה IConduct תומכת בארגונים ועוזרת להם להתמקד בעיקר: בתהליכים ולא בטכנולוגיה. השוק הצביע באופן ברור על כך ש-IConduct נותן לחברות ערך גבוה בעלויות כוללות נמוכות. להיות מוביל שוק מהווה עבורנו כבוד גדול".

תגיות: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *