10 באוקטובר 2018 פלי הנמר

היטאצ'י ונטרה מקדמת את פורטפוליו תשתית ה-IT שלה

החברה משתמשת במערכות משולבות והיפר-משולבות מעודכנות ותמיכה משופרת ביישומים - מערכת NVMe Hyperconverged שלמה, ראשונה מסוגה, ואפשרויות תשתית שרת מוגדלת משולבת חדשה מאיצות ביצועים; אוטומציה משופרת ופתרונות יישומים מגבירים את זמן היציאה לשוק עבור עסקים דיגיטליים

היטאצ'י ונטרה הכריזה בכנס Hitachi NEXT 2018, שנערך בסן דייגו בשבוע שעבר, על שיפורים טכנולוגיים בפורטפוליו תשתית ה-IT המוביל של החברה, שנועדו לסייע ללקוחות להפוך את הדטה סנטרים למודרניים כחלק מאסטרטגיות הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם. שיפורים אלו כוללים את מערכת ה-NVMe hyperconverged Non Volatile Memory express השלמה הראשונה מסוגה, המספקת ביצועים משופרים בצורה משמעותית ויעילות עבור לקוחות פלטפורמת המחשוב האחודה של היטאצ'י: UCP HC. אפשרויות תשתית שרת משולבת נוספות, פונקציונליות ועדכוני פתרונות תשתית יישומים, כשכל אלו מרחיבים את יכולות פורטפוליו הפתרונות של היטאצ'י כדי להתמודד עם כל עומס עבודה בכל קנה מידה בסביבות מרובות הענן של ימינו.

תצוגת מערכת ה-NVMe hyperconverged בתערוכה בכנס NEXT 2018. צילום: פלי הנמר

תצוגת מערכת ה-NVMe hyperconverged בתערוכה בכנס NEXT 2018. צילום: פלי הנמר

שיפורים אלו מסייעים לארגונים לספק תוצאות עסקיות על ידי מקסום כוחם של הנתונים בכל מקום שהם נמצאים בו: החל מהדטה סנטר, הענן ועד לקצה, וכך מקדמים אותם בנוף העסקי הדיגיטלי ומונע הנתונים של ימינו.

פורטפוליו משופר של פתרונות משולבים והיפר-משולבים

משפחת Hitachi Unified Compute Platform – UCP – של מערכות משולבות, היפר-משולבות ו-rack-scale מספקת ללקוחות פלטפורמות פשוטות של מחשוב, רשת ואחסון, אשר נבדקו מראש וקיבלו תוקף, בעלות פריסה מהירה, ניהול והרחבה פשוטים בהתבסס על הדרישות העסקיות המשתנות.

בין החידושים בפורטפוליו: סדרת יישומי תשתית היפר-משולבת (UCP HC), שתכלול מערכת all-flash NVMe UCP HC V124N ותספק אחסון וקיבולת בצפיפות גבוהה. המערכת תוכננה לענות על צרכי הלקוחות, אשר דורשים IOPS גבוה יותר והשהייה נמוכה ביותר עבור יישומים כמו, אנליטיקה בזמן אמת, מסחר במניות, איתור הונאות ועיבוד עסקאות מקוון. המערכת תציע ביצועים ויעילות משופרים משמעותית, עם ROI גבוה יותר על ידי אספקת מאות אלפי IOPS בזמן תגובה של תת-אלפיות השנייה, עבור גידול של פי 3 בביצועי IOPS וזמן השהייה נמוך פי 4 בהשוואה למערכת ה-all-flash UCP HC הקודמת.

החידושים הנוספים כוללים את ה-Hitachi Unified Compute Platform Advisor (המכונה UCP Advisor), שהיא תוכנת ניהול ותזמור IT; מערכות Hitachi Unified Compute Platform CI (ר"ת UCP CI), עם תמיכה חדשה לסדרת שרתי ה-Hitachi Advanced Server DS7000; ומערכת Hitachi Unified Compute Platform RS (ר"ת UCP RS), אשר נועדה לפשט את הפריסה של תשתית נתונים גמישה בהתאמה.

תצוגת מערכות Hitachi Unified Compute Platform CI (ר"ת UCP CI). צילום: פלי הנמר

תצוגת מערכות Hitachi Unified Compute Platform CI (ר"ת UCP CI). צילום: פלי הנמר

אופטימיזציית תשתית יישומים מורחבת למאגרי נתונים

פתרון היטאצ'י למאגרי מידע, הפועל באמצעות מערכות ה-UCP, מרחיב את בחירת הלקוח עבור אופטימיזציה וסקלביליות הביצועים של נתוני התשתית בסביבות קריטיות של אורקל וכמו כן, לקוחות אורקל, הפורסים את סביבות היישומים ומאגרי המידע הקריטיים ובעלי הביצועים הגבוהים ביותר, יכולים להשתמש כעת בתצורות ה-UCP CI של סדרת שרתי ה-DS7000 של היטאצ'י כדי לספק את הסקלביליות והביצועים הדרושים לעסקים הדיגיטליים המודרניים.

פתרון היטאצ'י לפלטפורמת SAP HANA מספק כעת ללקוחות בחירה רבה יותר וניהול פשוט באמצעות התקני SAP HANA בעלי הסמכה, המבוססים על ה-UCP CI של היטאצ'י, עם סדרת שרתי ה-DS7000 של החברה, ושילוב ניהול משופר באמצעות מתאמי האחסון והשרת של היטאצ'י עבור SAP HANA Cockpit.

תצורות UCP CI עם שרת ה-DS7000 של היטאצ'י מתוכננים לתמוך במגוון רחב של פתרונות תשתית ווירטואליים, ובכלל זה Virtual HANA (ר"ת vHANA) ועומסי עבודה אחרים מבוססי VMware.

בוב מדאיו, סגן נשיא שיווק פתרונות תשתית בהיטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

בוב מדאיו, סגן נשיא שיווק פתרונות תשתית בהיטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

בוב מדאיו, סגן נשיא שיווק פתרונות תשתית בהיטאצ'י ונטרה, אמר כי, "היטאצ'י ונטרה מחויבת לספק ללקוחות את המוצרים ופתרונות תשתית ה-IT שלנו בעלי החידושים הטכנולוגיים האחרונים, אשר נועדו להתמודד עם דרישות העסק והנתונים המתפתחות שלהם ברמת יעילות, גמישות ופשטות ניהול חדשות. התקדמויות אחרונות אלו בפורטפוליו המערכות המשולבות וההיפר-משולבות מאפשרות לנו לספק ללקוחות בחירה חסרת תקדים של מערכות מיטביות ופתרונות בעלי תוקף כדי למקסם את ה-ROI ולהגיע לתובנות המבוססות על נתונים כדי לקבל תוצאות עסקיות טובות יותר".  

 

תגיות: , , , , , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *