17 באוקטובר 2019

כנס NEXT של היטאצ'י ונטרה: השקת שירותי ענן מקצה לקצה

שלט ברוכים הבאים לכנס NEXT של היטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר
שלט ברוכים הבאים לכנס NEXT של היטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

השירותים יאיצו את מסע הלקוחות אל הענן ההיברידי ולריבוי עננים ● בכך החברה מאפשרת לקצר את הזמן עד לקבלת ערך מהגירה לענן, ממודרניזציה של אפליקציות ומהתשתית הנדרשת לענן היברידי

היטאצ'י ונטרה הציגה בכנס NEXT 2019, שנערך בשבוע שעבר בלאס וגאס, יכולות מתקדמות ומורחבות של שירותי הענן שלה. זו ההכרזה הגדולה הראשונה של מערך שירותי הענן החדש, אשר כולל שירותי הגירה לענן, שירותי מודרניזציה של יישומים, שירותים מנוהלים, שירותי ייעוץ ואת ה-HEC (ר"ת Hitachi Enterprise Cloud).

HEC, בכנס NEXT 2019 של היטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

HEC, בכנס NEXT 2019 של היטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

יחדיו, שירותי ענן אלה מאיצים ומשפרים את השימוש בסביבות ענן היברידי וריבוי עננים (Multicloud). שירותי הענן של היטאצ'י ונטרה מסייעים להאיץ את הטמעת פתרונות הענן של VMware, את ההגירה והמודרניזציה של אפליקציות אל Microsoft Azure, ומספקים מערך שלם של שירותים מנוהלים לאופטימיזציה וניהול של משאבי ענן פרטי או ציבורי.

בובי סוני, סמנכ"ל פתרונות ושירותים בהיטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

בובי סוני, סמנכ"ל פתרונות ושירותים בהיטאצ'י ונטרה. צילום: פלי הנמר

"ארגונים נאבקים כדי לאזן בין העלות והמורכבות לבין הביצועים ודרישות הרגולציה כאשר הם מנסים לבצע מהפך בפעילות ה-IT שלהם. הצמיחה במספר האפליקציות החיוניות למשימה ובביקוש לנתונים רק יאיצו את הצורך ברוחב פס גדול יותר ובהשהייה נמוכה יותר", אמר בובי סוני, סמנכ"ל פתרונות ושירותים בהיטאצ'י ונטרה. " אנו בהיטאצ'י ונטרה יוצרים שירותים המעמידים את האדם במרכז, ואשר מעצימים ארגונים להשגת חדשנות ותוצאות עסקיות משופרות. היכולות החדשות ביותר שלנו יסייעו ללקוחותינו להגיע לסביבות מאובטחות ומנוהלות לחלוטין של ענן היברידי וריבוי עננים. היכולות מספקות תובנות מעשיות המאפשרות לבצע קבלת החלטות מבוססת נתונים".

 שירותי הענן של היטאצ'י ונטרה מאפשרים הפעלת תשתית מהקצה-לליבה-ולענן. מאז שרכשה את REAN Cloud ב-2018, היטאצ'י ונטרה הוסיפה יכולות חיוניות ומומחיות בתחום ההגירה לענן ומודרניזציה של יישומים. יכולות אלו חיזקו באופן מיידי את היצע הענן והשירותים המנוהלים של היטאצ'י ונטרה. היכולות שולבו במלואן במערך שירותי הענן של החברה. השירותים המשודרגים מייצרים אחידות בנתונים בנקודות הקצה, בתשתית מקומית ובענן, לצורך הפעלה מהירה יותר, ולהשגת היעילות העסקית והתפעולית הגבוהה ביותר.

שירותי הענן של היטאצ'י ונטרה להפעלת תשתית מהקצה-לליבה-ולענן. מאז שרכשה את REAN Cloud. צילום: פלי הנמר

שירותי הענן של היטאצ'י ונטרה להפעלת תשתית מהקצה-לליבה-ולענן. מאז שרכשה את REAN Cloud. צילום: פלי הנמר

היטאצ'י ונטרה הציגה בכנס בנוסף גם את Hitachi Flex Consumption – מודל חדש, מבוסס שימוש, המסמן את השינוי בדרך בה לקוחות צורכים פתרונות ושירותי IT. המודל החדש תוכנן כדי שלקוחות יזכו להתאמה בין השימוש הארגוני בטכנולוגיה ובין ההוצאות הפיננסיות, על מנת לעמוד בתוצאות עסקיות מוגדרות. היקף השימוש הגמיש מפשט את השימוש במשאבים ומאפשר ללקוחות לשלם רק בעבור שירותים בהם הם משתמשים, כאשר הם צריכים אותם. המודל החדש יתמוך בטווח רחב מההיצע של החברה, כולל ניטור מרחוק ושירותים מנוהלים מלאים.

העדכונים במערך שירותי הענן כוללים:
– שירותי הגירה לענן ומודרניזציה של אפליקציות: שירותים אלה מאפשרים ללקוחות לאמץ את הענן בהתאם לצרכים העסקיים שלהם, להשיג גמישות, להבטיח משילות בנתונים וחסכון בעלויות.

– HEC: מוסיף תמיכה בהפעלה מרכזית של משאבים בענן פרטי וציבורי, כחלק מהשירותים המנוהלים של היטאצ'י. ממשק ניהול הענן המאוחד מספק שקיפות מלאה להפחתת סיכון, עלויות וזמן, לקבלת ערך.

– הגישה המקיפה ביותר בתעשייה לענן היברידי וריבוי עננים: להיטאצ'י ונטרה יש את מערך השירותים לריבוי עננים היחיד בתעשייה אשר פונה לכל סוגי העננים (cloud-agnostic). הוא מספק את רמות השירות הנדרשות כבר מהיום הראשון, בין היתר באמצעות יכולות להפעלת VMware Cloud על גבי AWS.

"בלב המהפך הדיגיטלי של כל חברה מתרחש שינוי בנתונים ובעומסי עבודה, המשנה את הדרך בה מתקשרים עם לקוחות, מביא מקורות הכנסה חדשים ומשפר יעילות תפעולית. שינויים אלה מייצרים צורך באפליקציות מקיפות יותר ואסטרטגיות מודרניות, זריזות גדולה יותר בהגירת נתונים ואפליקציות, ויעילות גדולה יותר בשימוש בתשתיות ענן ובאימוץ תשתיות חדשות", אמר ריק וילארס, סגן נשיא, מרכז נתונים וענן, IDC. "מערך פתרונות כמו של היטאצ'י ונטרה, המקיף את כל השלושה – מודרניזציה, הגירה, וחדשנות מתמשכת בתשתית הענן – הוא חיוני עבור חברות שרוצות לעמוד ביעדים שלהן להגירה דיגיטלית".

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *