22 באוקטובר 2019

מה הקשר בין מיקי מאוס, היטאצ'י ונטרה וניתוח אנליטי?

בקרוב: יכולות ה-IT וה-OT של היטאצ'י בשניים מפארקי השעשועים הגדולים בעולם. צילום: פלי הנמר
בקרוב: יכולות ה-IT וה-OT של היטאצ'י בשניים מפארקי השעשועים הגדולים בעולם. צילום: פלי הנמר

החברה תספק פתרונות אנליטיקה עבור מתקני השעשועים והמופעים בדיסניוורלד ובדיסנילנד, באמצעות בינה תפעולית מבוססת נתונים - על ידי Lumada Data Management וטכנולוגיות של האינטרנט התעשייתי של הדברים

היטאצ'י ונטרה הכריזה בכנס Next 2019, שנערך באחרונה בלאס וגאס, על שיתוף פעולה עם דיסני, שבמסגרתו היא תספק לה כלי אנליטיקה שישמשו לקבלת החלטות הקשורות לפעילות בדיסניוורלד ובדיסנילנד – בנוגע לפארקי השעשועים הללו ככלל, ובפרט באשר למתקנים שבהם ולמופעים שמתקיימים שם.

במסגרת העסקה ישולבו פתרונות חכמים ומבוססי נתונים של היטאצ'י, שעל פי החברה ישפרו את היעילות התפעולית של המופעים והאטרקציות, בין היתר באמצעות שימוש באינטרנט התעשייתי של הדברים (IIoT).

הפתרונות שיוטמעו מתבססים על DataOps – מתודולוגיה לניהול נתונים שיתופי, שמסייעת לארגונים להשתמש בנתונים ובאנליטיקה כדי לגזור תובנות בזמן אמת ולבצע טרנספורמציה בפעילות שלהם. בנוסף, כלי ניהול הנתונים, האנליטיקה והאינטרנט של הדברים של לומדה (Lumada) מבית היטאצ'י אוספים ומנתחים את הנתונים, כדי לספק תובנות זמן אמת באשר לפעילות הפארק. הפתרונות כוללים יכולות חיזוי וכן תיאומים דיגיטליים – מודלים וירטואליים המייצגים עצמים פיזיים, ושמסייעים לארגונים להבין ולבצע אופטימיזציה של ביצועים.

הנהלות היטאצ'י ונטרה וה-IT של דיסני על הבמה בכנס Next 2019. צילום: פלי הנמר

הנהלות היטאצ'י ונטרה וה-IT של דיסני על הבמה בכנס Next 2019. צילום: פלי הנמר

"אתרי דיסנילנד ודיסניוורלד מספקים הנאה לאורחים שלהם באמצעות חוויות ייחודיות מסוגן מזה עשורים רבים", אמר בריאן האוסהולדר, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה. "נספק לדיסני פתרונות חכמים ומבוססי נתונים, שיאפשרו לחברה לספק למבקרים את החוויות ולשפר את היעילות התפעולית".

"כבר מההתחלה, הפארקים של דיסני היוו דוגמה לדרך שבה חדשנות, עם דמויות וסיפורים מדהימים, יכולים להתחבר כדי ליצור משהו באמת מיוחד. כך גם בעבודה עם היטאצ'י ונטרה ומערך הטכנולוגיות מבוססות הנתונים שלה", אמר טרוור לארסן, סגן נשיא מתקנים ותפעול בפארקים של דיסני.

תגיות: , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *