16 בנובמבר 2016 פלי הנמר

פוג'יטסו משיקה מערכות לדטה סנטרים מאובטחים עם שרתי PRIMERGY

השרתים יסופקו עם מערכת ההפעלה WS16 של מיקרוסופט, ושילוב זה יעניק ללקוחות גמישות מוגברת ומאפייני אבטחה משופרים, ובמקביל יקל על ארגונים לאמץ את תשתיות הענן המאובטחות והזריזות

פוג'יטסו (Fujitsu) הודיעה בפתיחת כנס Fujitsu Forum 2016 שנערך במינכן, על זמינות מיידית של שרתי PRIMERGY שיסופקו עם מערכת ההפעלה Windows Server 2016 (WS16) שמיקרוסופט (Microsoft) שחררה לאחרונה.

השילוב יעניק ללקוחות גמישות מוגברת ומאפייני אבטחה משופרים ובמקביל יקל על ארגונים לאמץ את תשתיות הענן המאובטחות והזריזות.

המעבר ל-WS16 בשרתי PRIMERGY של פוג'יטסו, מאפשר לארגונים לעבור באופן חלק מיישומים מסורתיים ותשתית מרכז נתונים למחשוב מבוסס ענן עם יכולות מחשוב, אחסון ורישות מוגדרות תוכנה, ובנוסף גם יכולת ליצור סביבות ענן פרטיות.

השילוב של תוכנת מיקרוסופט עם חומרה של פוג'יטסו מספק גם מאפייני אבטחה משופרים.

שרתי PRIMERGY המריצים את WS16, מציעים יכולות מתקדמות לרבות עמידות מובנית בפריצות, המספקת בקרת זכויות גישה ומסייעת בהרתעת התקפות על המערכת.

הנה זה מתחיל. Fujitsu Forum 2016. צילום: פלי הנמר

הנה זה מתחיל. Fujitsu Forum 2016. צילום: פלי הנמר

במקביל, פוג'יטסו מציעה לא רק רכיבי חומרה מאובטחים עם Trusted Platform Module TPM 2.0 המשולב בשרתי PRIMERGY, אלא גם קו מוצרים משלימים המתמודד עם אתגרי אבטחה רבים נוספים. SURIENT Managed Rack  Solution  (ר"ת MRS) למשל, עליו הוכרז לאחרונה, הוא פתרון אבטחה פיזי לדטה סנטרים שנועד למנוע גישה פיזית בלתי מורשית לשרתים, נתונים, אחסון ורכיבי רשת. פוג'יטסו מציעה גם טכנולוגיות ביומטריות מתקדמות שניתן לפרוש לאימות זהות של משתמשי הקצה או בקרת גישה.

שרתי PRIMERGY נבחרים של פוג'יטסו מחזיקים בהסמכה של מיקרוסופט לתואמות WS16. הסמכה מפשטת את הפרישה ואפילו התקנות שרתים הנעשות לראשונה, מתבצעות בקלות ובמהירות בכדי לתמוך בפרויקטי דיגיטציה ארגוניים. קו המוצרים המעודכן של שרתים מוגדרים מראש כולל:

● PRIMERGY RX2540 M2 ,RX2530 M2 ושרתים עתידיים הינם תאומים ל-Hyper-V Clusters.
● PRIMERGY RX4770 M3  עבר טיוב למחשוב in-memory ולפרויקטי וירטואליזציה גדולים, ותומך ב-RAM של עד 6 טרה-בייט

מערכותPRIMERGY עם Windows Server 2016 זמינות לרכישה ישירה מפוג'יטסו ובאמצעות שותפי הערוצים של החברה. בישראל השרתים זמינים דרך השותפים העסקיים.

תגיות: , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *