7 במאי 2018 פלי הנמר

Red Hat Summit 2018 מגישה: אווירה בכחול לבן

מיקי קנת, מנהלת מרכז הפיתוח של רד-האט ברעננה, ואורגד קמחי, ארכיטקט ענן בכיר ברד-האט ירצו בכנס השנתי הגדול של החברה המתקיים השבוע בסן פרנסיסקו ● עופר בלאוט ואורי רבין יקבלו את פרס יושב הראש

השבוע יתקיים בסן פרנסיסקו ה-Red Hat Summit 2018, והשנה הייצוג הישראלי בהחלט תופס מקום בשורה הראשונה.

מיקי קנת, מנהלת מרכז הפיתוח של רד-האט (Red Hat) ברעננה – בו עובדים כ-200 מהנדסות ומהנדסי פיתוח תשתיות לעולם החדש של מחשוב ענן, וירטואליזציה וקונטיינרים, תרצה בכנס השנתי הגדול של החברה.

הרצאתה של קנת תתקיים במושב שכותרתו "המחקר של רד-האט – העתיד הוא פתוח", וקנת אומרת כי "כפי שהעולם עובר לכיוון מודל של קוד פתוח, כך גם העולם האקדמי. יותר ויותר מוסדות מחקר מאמצים את התפישות שמהוות את הבסיס לתרבות הפתוחה של רד-האט".

המרצים במושב זה יספרו על עבודתם המשותפת עם אוניברסיטאות בבוסטון, טורונטו, ברנו (צ'כיה) ותל אביב, כאשר קנת תספר על שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת תל אביב.

אורגד קמחי, ארכיטקט בכיר ברד-האט. צילום: יח"צ

אורגד קמחי, ארכיטקט בכיר ברד-האט. צילום: יח"צ

גם אורגד קמחי, ארכיטקט ענן בכיר ברד-האט, ירצה ב-Red Hat Summit 2018. קמחי הוא מומחה לוירטואליזציה של טכנולוגיות BigData ומחשוב ענן, ובהרצאתו בכנס הוא יציג מניסיון בשטח תהליכים מומלצים (best practices) עבור הטמעת זמינות גבוהה (HA) של OpenShift – פלטפורמת יישומי הקונטיינר של רד-האט.

מרכז הפיתוח של רד-האט ברעננה יככב גם בטקס הענקת פרסי יושב ראש רד-האט שיתקיים במהלך הכנס, כשעופר בלאוט ואורי רבין, שניהם אנשי מרכז הפיתוח, יקבלו את פרס יושב הראש – הגנרל שלטון, שפרש לאחרונה מהתפקיד אותו מילא משנת 2010.

בלאוט הוא מנהל הבטחת איכות (QA) במרכז הפיתוח, ויש לו ותק של כ-20 שנות ניסיון בתעשיית ההיי-טק. רבין היא מהנדסת תוכנה בעל כ-15 שנות ניסיון בפיתוח תוכנה. שניהם נמנים על 19 מקבלי פרס ההצטיינות, שנבחרו מתוך 300 מועמדים מעובדי החברה ברחבי העולם. הפרסים יוענקו לזוכים בארוחת ערב חגיגית שתתקיים במהלך הכנס בסן פרנסיסקו.

תגיות: , , , , ,

Comment (1)

  1. ארז צור

    כל הכבוד מיקי.את דוגמא קלאסית לביטוי מים שקטים חודרים עמוק. תודה גם על תרומתך ארוכת השנים ל IATI. יישר כוח. ארז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *