23 במאי 2019 פלי הנמר

באה לבקר במאורת הנמר: ספיר זיסמן, ExtraBe

מימין: פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, וספיר זיסמן, מפתחת אפליקציית ExtraBe
מימין: פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, וספיר זיסמן, מפתחת אפליקציית ExtraBe

באחרונה זכיתי לביקור מיוחד ושונה מבדרך כלל במאורת הנמר. במאורה מתארחים חדשות לבקרים בכירי התעשייה, אנשי היי-טק ונציגי סטארט-אפים. הפעם אירחתי בה אישה שמשלבת את עולם הטכנולוגיה עם תחומי ההתפתחות האישית, שלוקחת את הטוב בשני העולמות הטובים הללו. הכוונה היא לספיר זיסמן, שהגיעה לביקור יחד עם בעלה (הטרי), איתי סלע.

זיסמן סיפרה לי שהיא הקימה את אחת הקהילות הגדולות בישראל להתפתחות אישית, הפיצו סרטוני השראה ומוטיבציה שהגיעו ליותר משמונה מיליון צפיות בשנתיים האחרונות – מספר מכובד לכל הדעות, והקימה את עמוד הפייסבוק "סרטוני ההשראה הטובים ביותר", שמספר עוקביו כבר עבר את ה-80 אלף.

הנושא שלשמו הגיעה זיסמן למאורת הנמר הוא ExtraBe – אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית שאותה היא פיתחה. "בזמן האחרון אני מתעניינת מאוד בתחום ה-AI", אמרה, "ו-ExtraBe היא האפליקציה הראשונה בעולם להתפתחות אישית ומדיטציות שמשלבת טכנולוגיה של בינה מלאכותית ויודעת להציע למשתמש תכנים מותאמים אישית, בהתאם למצב הרוח שלו".

פיתוח האפליקציה והאהבה לתחום הבינה המלאכותית הביאו את זיסמן להשתתף בכנס ה-AI האחרון שהפיקה אנשים ומחשבים. לדבריה, "הכנס היה מטורף, הכרנו הרבה אנשים ויצרנו שלושה שיתופי פעולה חדשים בתוך פחות מחודש. מאחר שבעלי והנמר מכירים שנים רבות אחורה, מיד שלחנו לו הודעה ותיאמנו פגישה. אני חייבת לציין שקבלת הפנים הייתה חמה ואוהבת, והשיחה הייתה מרתקת ומעשירה".

איך התרשמת ממאורת הנמר?
"זה אחד המשרדים הכי יפים שהייתי בהם. לא מזמן עיצבתי את המשרד החדש שלנו ברמת גן, אבל מאורת הנמר רק עשתה לי חשק לעשות שיפוץ ולעצב גם את המשרד שלי בצורה כזאת מגניבה. יש לצרף לזה את העובדה שכבר שנים אני שומעת את שמו של פלי הנמר. כולם מדברים על האנרגיות והמשפטים החכמים שלו, אבל עד שלא פוגשים אותו – לא יודעים על מה מדובר. למדתי אצל ד"ר ריצ'רד בנדלר, ממציא ה-NLP, אבל הנמר יכול ללמד אותו דבר או שניים על החיים".

ומה הלאה?
"אני מזל אריה, וכשאריה ונמר נפגשים, חייב לצאת מזה משהו טוב. נקיים בקרוב ראיון, לכמה סרטונים מעניינים שנוציא ביחד בעמוד שלי ובאפליקציית ExtraBe. הולך להיות מרתק!"

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *