25 בפברואר 2019 פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: איתן קיכלר, נס טכנולוגיות

באחרונה בא לבקר במאורת הנמר איתן קיכלר, שעובד בתחום הסאפ בחברת הביטוח הפניקס – מטעם נס טכנולוגיות.

משרדי אנשים ומחשבים ממוקמים בבניין הפניקס (בית הוורד), ודרכינו הצטלבו באחד הימים במעלית של הבניין הגדול.

קיכלר סיפר על הפגישה ועל עצמו:

"למאורת הנמר הגעתי ממש במקרה. משיחה חטופה במעלית על דלקת ביד של פלי הנמר התברר שאני עובד בשכנות לנמר אמיתי לגמרי, עם מאורה והכל.

אני בענף ה-IT לא מעט שנים. אני מיוצאי טכם, שם התעסקתי בעיקר בפרויקטים שקשורים לסביבת ה-AS/400 של יבמ, בתחומים הפיננסי בכלל והבנקאי בפרט. ב-2001, טכם התמזגה לתוך נס טכנולוגיות ומאז אני עובד נס. גם בתקופה זו עסקתי במגוון רחב של פרויקטים – בתחום האורקל ובתחומים נוספים – מחשוב חדר העסקות של בנק אגוד, מחשוב מערכת בחברת הביטוח הראל, פיתוח CRM עבור Swiss RE ועוד. בעבודתי התעסקתי בכל האספקטים שקיימים ב-IT: בפיתוח, בבדיקות, בניהול צוות ובניהול פרויקטים.

בשנים האחרונות אני עובד בפניקס בתחום הסאפ. פניקס הנה מקום מאתגר מאין כמותו, עם סביבה טכנולוגית מתקדמת ומגוונת, ואינטגרציה מורכבת מאוד בין המערכות בארגון. אני נהנה להרגיש חלק מצוות ה-IT המובחר של החברה, עם ההבנה שאנחנו תורמים רבות לארגון באמצעות מערכות המחשוב שאנחנו מפתחים.

החזון שלי הוא שביום מן הימים (וזה לא יקרה עוד הרבה זמן), המערכות המורכבות שרצות בחברות הביטוח יגיעו לפשטות כזו, עד כדי שהנתונים יועברו לכף היד של כל אחד מאתנו באמצעות אפליקציה לסמארטפון, וכל אחד מאתנו יוכל לראות, במקום אחד ובמבט אחד, את התיק הביטוחי המורכב שלו ולבצע את כל הפעולות שעד היום הוא היה נזקק לסוכן או לאיש ביטוח כדי לעשות אותן. ככה החיים יהיו קלים יותר לכל הצדדים.

בתחום האישי, יש לי משפחה שאני מאוד גאה בה ואוהב אותה, וממנה אני שואב את הכוח – אשתי, אירית, ובנותיי, לירון ועדן.

לסיום, אני מתעסק בקרטה לא מעט שנים (חגורה שחורה), מאז שאחי התאום האהוב, עופר, נפטר. אני מוצא שעיסוק בספורט זה לאחר שעות רבות במשרד משחרר, מניע את הגוף ומביא לריכוז ולשקט נפשי. בקיצור, זה עושה טוב לגוף ולנפש".

תגיות: , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *