18 באפריל 2017 פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: אמיר צור, טק נינג'ה

באחרונה בא לבקר במאורת הנמר אמיר צור, מנכ"ל ושותף בטק נינג'ה (TechNinja), שעוסקת בבניית סיפור המותג עבור חברות סטארט-אפ וטכנולוגיה בכלל.

צור סיפר לי כי החברה מלווה את החברות ביצירת מצגת הגיוס הראשונית, תקשור ללקוחות באמצעות קמפיינים פרסומיים ושיווקיים, ובניית כלל מערך השיווק שלהן.

בעברו מילא צור שורה של תפקידים בכירים בעולם הפרסום והוביל קמפיינים זוכי פרסים לחברות מסחריות רבות, עד שהחליט לפני מספר שנים להתמחות בעולם ההיי-טק. הצוות שלו כולל מומחים מתחומים שונים ומציע פתרון מיקור-חוץ, שעובד לצד ולעתים במקום מחלקת השיווק של החברה. מטרתו היא להגיע למקסימום תוצאות בפנייה יעילה לקהלי יעד שונים בארץ ובחו"ל – החל בפנייה למשקיעים בחברות סטארט-אפ בכל השלבים וכלה בניהול קמפיינים בינלאומיים לחברות טכנולוגיה גדולות שמעוניינות לכבוש שווקים חדשים.

בפגישתנו הוא סיפר לי על הקושי הקיים כיום יותר מתמיד לסטארט-אפים בכל הגדלים להעביר את המסר והחזון שלהם למשקיעים, בארץ ובחו"ל, שנחשפים בכל שנה לכמות אדירה של מצגות וחברות מתחומים שונים. כמו כן, הוא אמר שהצורך הקיומי של הסטארט-אפים לגייס הון לא זכה עד היום לתשומת הלב הניהולית הדרושה מצד היזמים והמנהלים. לדבריו, רובם המכריע לא השקיע מספיק תשומות ניהוליות לטובת המשימה העיקרית בפניה הם עומדים – שכנוע המשקיעים והלקוחות בדרך לגיוס ולגדילה.

"בהתמודדות מול קהל משקיעים ולקוחות, שבהגדרה הוא חסר קשב ומגדיר עצמו כאטום למסרים שיווקיים, יש חשיבות עליונה לגיבוש האג'נדה ולבנייית המסר הברור של החברה. לכן, עולה יותר מתמיד ערכו של הצורך בבניית סיפור המותג בעולמות השיווק החדשים ובהצגתו בדרך מעניינת ואפקטיבית כבר מתחילת חיי החברה", אמר צור.

לדבריו, צורך זה הולך ומופנם יותר ויותר בכלל קהילת ההיי-טק, בניגוד של ממש לתשומות הכספיות והניהוליות שהושקעו בתחום זה עד היום.

עוד שוחחנו על פרויקט עתידי מסקרן שטק נינג'ה תשיק בקרוב בשיתוף אנשים ומחשבים – פרויקט שפרטיו יפורסמו בבוא העת.

תגיות: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *