8 במאי 2018 פלי הנמר

HPE ורד-האט ישתפו פעולה באופטימיזציית והאצת קונטיינרים

שתי החברות יציגו בכנס של רד-האט, שנפתח הערב (ג'), פתרון חדש עבור OpenShift Container Platform על HPE Synergy, להאצת אספקת יישומי קונטיינרים

HPE ורד-האט (Red Hat) הודיעו על שיתוף פעולה שנועד לאפשר לארגונים לאמץ ולפרוס קונטיינרים בייצור, במהירות ובהיקפים גדולים. המהלך יושק בכנס RedHat Summit 2018, שייפתח הערב (ג') בסן פרנסיסקו.

תשתית יישומי הקונטיינרים הפכה לכלי עבודה מרכזי למפתחים בארגונים מבוססי DevOps. יישומים אלה מאופיינים בגמישות מרבית וקלות הטמעה. יחד עם זאת, ארגוני אנטרפרייז דורשים תכונות של שרידות, ביצועים מיטביים, אחסון ואבטחת מידע.

כדי לסייע בהאצת אספקת יישומי הקונטיינרים, HPE ורד-האט משתפות פעולה באופטימיזציית RedHat OpenShift Container Platform על פלטפורמות HPE Synergy. שתי החברות משתפות פעולה גם בהיצע שירותי יישום ומימוש ללקוחות של OpenShift Container Platform עם פלטפורמות HPE, החל מהוכחת היתכנות ועד מימוש בייצור.

"הטמעת סביבות קונטיינר בהיקפים גדולים במרכז הנתונים הארגוני אינה פשוטה", אמר נייל מקדונלד, סגן נשיא ומנהל כללי של HPE Blade System. "מטרתנו דרך שיתוף הפעולה ארוך השנים שלנו עם רד-האט היא להאיץ את האימוץ וההטמעה של OpenShift Container Platform עם פתרונות HPE – משלב הוכחת ההיתכנות עד להטמעות בהיקפים גדולים. לקוחות של שתי החברות יכולים עתה לחדש את הפלטפורמה שלהם תוך מינוף השירותים של שתיהן, התמיכה ומערכי טכנולוגיית OpenShift Container Platform מוסמכים על Synergy ומערכי אחסון Nimble ו-3PAR של HPE. הפתרונות של שתי החברות מאפשרים למומחי IT להטמיע ארכיטקטורת קונטיינרים אחודה מפיתוח עד תפעול".

לדברי אשש בדאני, סגן נשיא ומנהל כללי של OpenShift ברד-האט, "DevOps ופיתוח יישומים אג'ילי עוזרים ללקוחות לממש את ההבטחה של הטרנספורמציה הדיגיטלית. ארכיטקטורות פיתוח יישומים מוטי ענן ומיקרו-שירותים מאפשרים האצה של זמן הייצור, יציבות המערכת ותמיכה בשינויי גרסאות תדירים. יחד מתכוונות רד-האט ו-HPE לספק פתרון מבוסס קונטיינרים, המאפשר ללקוחות לא רק לבנות יישומי ענן ומיקרו-שירותים חדשים, אלא גם לחדש יישומים ותיקים (לגאסי)".

RedHat OpenShift Container Platform מציעה פלטפורמת קונטיינרים משולבת ברמה הארגונית ומבוססת על תקני תעשייה פתוחים, כולל קונטיינרי לינוקס וקוברנטיס. היא מאפשרת פתרונות היברידיים, כולל השירותים הבאים: מימוש, הגירה ויישום באמצעות HPE Pointnext, שהינה ארכיטקטורת שימוש עם תהליכים מובנים לפריסות נרחבות – החל משלב הפיתוח ועד התפעול. הארכיטקטורות נבדקו ואושרו על ידי שתי החברות, ולדבריהן מאפשרות הטמעה ומימוש מהירים ומאובטחים.

הכותב הינו אורח החברה בכנס.

תגיות: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *