19 במאי 2019 פלי הנמר

בין הרים מושלגים ונהר שוצף: הצצה מבפנים למפעל איטון בצרפת  

משלחת שותפים עסקיים מישראל ביקרה במפעל איטון הסמוך לגרנובל ● היקף מחזור מכירותיה של החברה היה  מעל 21.6 מיליארד דולר בשנה החולפת ● בארץ  מפעילה החברה מטה מכירות ברעננה ומרכז הפצה לוגיסטי באשדוד

בשבוע שעבר ביקרה משלחת שותפים עסקיים מישראל במפעל איטון בעיר סמוכה לגרנובל, בירתו של עמק רון-אלפס היפה בנוף מעמקי הנהר השוטף כל השנה ועד פסגות ההרים המושלגים גם בקיץ.

רותי אביאל, מנהלת ערוצי ההפצה של איטון בישראל ואשר בוחניק, מנהל ערוצים ופתרונות IT ב-CMS, מפיצת איטון בישראל, ארגנו את הסיור ופלי הנמר, עורך ראשי של קבוצת אנשים ומחשבים, ליווה את הקבוצה ודיווח מהשטח.

מראה המפעל מחלון המלון הצמוד והפסגות המושלגות מאחוריו. צילום: פלי הנמר

מראה המפעל מחלון המלון הצמוד והפסגות המושלגות מאחוריו. צילום: פלי הנמר

איטון הנה חברת ניהול אנרגיה גלובלית, שפתרונות האנרגיה היעילים והירוקים שהיא מפתחת, עוזרים לארגונים לנהל בצורה אמינה, בטוחה וברת-קיימא את האנרגיה החשמלית, ההידראולית והמכנית שלהם.

היקף מחזור מכירותיה היה מעל 21.6 מיליארד דולרים בשנה החולפת, 2018. בישראל יש לאיטון מטה מכירות הממוקם ברעננה ומרכז הפצה לוגיסטי הממוקם באשדוד.

החברה פועלת בשוק המקומי הן ישירות והן באמצעות שותפים עסקיים. המפיצה שלה בארץ היא CMS בניהולו של יוסי כהן ובוחניק. מוצרי איטון נמכרים בארץ מעל 60 שנים.

 חטיבת כוח חשמלי ואלקטרוניקה באיטון: עובדות ומספרים היקף מכירות וצמיחה ב-2018. צילום: פלי הנמר

חטיבת כוח חשמלי ואלקטרוניקה באיטון: עובדות ומספרים אודות היקף מכירות וצמיחה ב-2018. צילום: פלי הנמר

פתרונות איטון למרכזי נתונים למנמרים ומנהלי התשתיות: ארונות 19",חומרה ותכונת UPS ו-PDU למרכזי הנתונים. צילום: פלי הנמר 

פתרונות איטון למרכזי נתונים למנמ"רים ומנהלי התשתיות: ארונות 19", חומרה ותוכנת UPS ו-PDU למרכזי הנתונים. צילום: פלי הנמר

מבחר פתרונות ושירותים לתשתיות ניהול כוח חשמלי מארונות ועד מערכת תוכנה לשליטה ובקרה בניהול הכוח החשמלי לרוחב הארגון. צילום: פלי הנמר 

מבחר פתרונות ושירותים לתשתיות ניהול כוח חשמלי מארונות ועד מערכת תוכנה לשליטה ובקרה בניהול הכוח החשמלי לרוחב הארגון. צילום: פלי הנמר

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *